Koulutusohjaajat

Koulutusohjaajat/yhteyshenkilöt kesäkaudella 2018

Nimi Sähköposti Puhelin Ryhmä
Mirjam Koivula mirkku@saaristonsiirin.com 050 527 2104 näyttelytreenit (yhteyshenkilö)
Timo Teileri timo.teileri@gmail.com 050 565 9655 Agility kisaavat ma
Anne Teileri anne.teileri@gmail.com 050 565 9656 Agility kisaavat ti
Liisa Metsälä liisa.metsala@fimnet.fi 040 533 0636 Agility perustaso ti
Pia-Kristiina Mietty  pia.mietty@gmail.com  040 581 3009 Agilityn alkeet ke
Taina Mäkynen  makynen.taina@gmail.com Agility perustaso ke
Katja Valkki katja.valkki@hotmail.com  040 726 3031 Agility kisaavat to
Anniina Oksanen  kaisu.anniina@gmail.com Agility kisaavat to
Charlotte Rintala charlotte.rintala@gmail.com 050 560 5446 Agility kisaavat to
Marjaana Raudaskoski marjaana.raudaskoski@vshp.fi Agility harrastavat to
Marjukka Isaksen Agility harrastavat to
Minna Myllyperkiö minna.myllyperkio@netikka.fi 040 547 8687 rallytokon omatoimiryhmä (yhteyshenkilö)

Mikäli sinulla on kiinnostusta ryhtyä koulutusohjaajaksi, ota yhteyttä koulutusvastaaviin. Yhteystiedot löytyvät lajisivuilta: Agility ja TOKO & PETO.

Sinustako koetoimitsija tai koulutusohjaaja?

Koetoimitsijoista on aina pienoinen pula, joten VAS tukee mielellään jäsentensä kouluttautumista päteviksi koetoimitsijoiksi tai koulutusohjaajiksi. Koetoimitsijana tai koulutusohjaajana toimiminen on myös oiva keino kerätä tarvittavia talkoopisteitä.

Näille kursseille vaaditaan yhdistyksen puolto, joten ole yhteydessä puheenjohtajaan, jos haluat mukaan kurssille. Muista säilyttää maksukuitit osallistumismaksuista tallessa, sillä kun olet kurssit käynyt ja pätevöitynyt, VAS korvaa sinulle osallistumismaksut!

Mikäli sinulla on jo toimitsija- tai koulutusohjaajakortti, mutta se kaipaa uusimista, ota myös siinä tapauksessa yhteyttä puheenjohtajaan.

OTA YHTEYTTÄ

Ota yhteyttä Vaasan Agility-seuraan alla olevalla lomakkeella

Sending

©2018 VAASAN AGILITY-SEURA RY - Sivuston toteutti Simo Suoranta