Koulutusohjaajat

Koulutusohjaajat/yhteyshenkilöt kesäkaudella 2018

Nimi Sähköposti Puhelin Ryhmä
Mirjam Koivula mirkku@saaristonsiirin.com 050 527 2104 näyttelytreenit (yhteyshenkilö)
Timo Teileri timo.teileri@gmail.com 050 565 9655 Agility kisaavat to
Anne Teileri anne.teileri@gmail.com 050 565 9656 Agility kisaavat ke
Soili Ala-Penttilä soili@netikka.fi 050 338 8669 Agility harrastavat ti
Anu Pakka  anu.pakka@gmail.com Agility harrastavat ti
Tarja Makkonen tarjale65@gmail.com  0405836674 Agility perustaso to
Ann-Sofi Loo  annsofi.loo@gmail.com Agility perustaso to
Sanni Koskiniemi s08552@gmail.com  0503041040 Agility alkeet ma
Katja Valkki katja.valkki@hotmail.com  040 726 3031 Agility kisaavat ma
Marjo Keturi  marjo.keturi@gmail.com Agility kisaavat ma
Pia-Kristiina Mietty  pia.mietty@gmail.com  040 581 3009 Agility kisaavat ti
Anniina Oksanen  kaisu.anniina@gmail.com Agility kisaavat ti
Taina Mäkynen  makynen.taina@gmail.com Agility perustaso ke
Marjaana Raudaskoski marjaana.raudaskoski@vshp.fi Agility perustaso ke
Minna Myllyperkiö minna.myllyperkio@netikka.fi 040 547 8687 rallytokon omatoimiryhmä (yhteyshenkilö)

Mikäli sinulla on kiinnostusta ryhtyä koulutusohjaajaksi, ota yhteyttä koulutusvastaaviin. Yhteystiedot löytyvät lajisivuilta: Agility ja TOKO & PETO.

Sinustako koetoimitsija tai koulutusohjaaja?

Koetoimitsijoista on aina pienoinen pula, joten VAS tukee mielellään jäsentensä kouluttautumista päteviksi koetoimitsijoiksi tai koulutusohjaajiksi. Koetoimitsijana tai koulutusohjaajana toimiminen on myös oiva keino kerätä tarvittavia talkoopisteitä.

Näille kursseille vaaditaan yhdistyksen puolto, joten ole yhteydessä puheenjohtajaan, jos haluat mukaan kurssille. Muista säilyttää maksukuitit osallistumismaksuista tallessa, sillä kun olet kurssit käynyt ja pätevöitynyt, VAS korvaa sinulle osallistumismaksut!

Mikäli sinulla on jo toimitsija- tai koulutusohjaajakortti, mutta se kaipaa uusimista, ota myös siinä tapauksessa yhteyttä puheenjohtajaan.

OTA YHTEYTTÄ

Ota yhteyttä Vaasan Agility-seuraan alla olevalla lomakkeella

Sending

©2018 VAASAN AGILITY-SEURA RY - Sivuston toteutti Simo Suoranta