Rally-tokon MES-VOI-kurssi SIIRTYY

Jäljellä olevat treenikerrat järjestetään myöhemmin.
Lue lisää: http://www.vaasanagilityseura.com/koulutukset-jaavat-toistaiseksi-tauolle-ja-sovitut-tapahtumat-siirretaan/

Vaasan Agility-seura järjestää maaliskuussa rally-toko-kurssin voittaja- ja mestariluokan tasoisille koirakoille. Joka kerralle suunnitellaan rata, jota voi tehdä osissa tai kokonaan. Teemat kurssilla ovat askeltehtävät, hyppy & putki, peruutukset ja kukkaset / saksalaiset.

Kurssipäivät ovat maanantaisin klo 18.00-20.00

  • 2.3.
  • 9.3.
  • 16.3.
  • 23.3.

Kurssille otetaan 6 koirakkoa. Etusijalla ovat seuran omat jäsenet. Hinnat ovat seuran jäseniltä voimassaoleva kausikortti tai kuukausikortti ja seuran ulkopuolisilta 40 euroa.

Ilmoittatumiset ja maksukuitit Merja Autiolle, merjaak1@gmail.com, 26.2. mennessä. Maksamalla kurssimaksusi varmistat paikkasi kurssille.

Kouluttajana toimii rally-tokon valmennusrenkaan 2019 jäsen Tiina Puttonen. Hän on aloittanut harrastamisen ja kisaamisen aikoinaan lappalaiskoirien kanssa. Nyt hän kisaa bordercollieidensa kanssa rally-tokon lisäksi myös tokossa ja erikoisjäljellä.

OTA YHTEYTTÄ

Ota yhteyttä Vaasan Agility-seuraan alla olevalla lomakkeella

Sending

©2020 VAASAN AGILITY-SEURA RY - Sivuston toteutti Simo Suoranta