Yhteystiedot

Osoitetiedot | Johtokunta 2019 | Toimihenkilöt 2019 | Lajikohtaiset tiimit 2019

Osoitetiedot

Paikka Nimi Katu Postiosoite
Laskutusosoite Vaasan Agility-seura ry Liisa Metsälä Pikkukotamäki 2 65380 Vaasa
Kenttä (käytössä 1.5.-31.8.) Rantareviiri Sanmarkinkadun päässä (rannassa – uimahallin ja pesäpallokentän takana) 65100 VAASA
Halli (käytössä 1.9.-30.4.) Vassila Myrvägen 25 (vastapäätä) 65450 SULVA (navigaattoreissa Mustasaari)


Johtokunta 2019

Nimi Toimi Puhelin Sähköposti
Jenna Astikainen puheenjohtaja 044 527 8782 jennaolivias@gmail.com
Jasmin Salo varapuheenjohtaja jasmin.salo95@gmail.com
Liisa Metsälä rahastonhoitaja 040 533 0636 liisa.metsala@fimnet.fi
Anne Suoranta kirjanpitäjä 040 5555 297 suoranta.anne@gmail.com
Sanni Koskiniemi sihteeri koskiniemisanni@gmail.com
Stiina Alikoski-Salminen stiinaalikoski@gmail.com
Hans Seppelin hans.seppelin@gmail.com
Raija Karjalainen raija.karjalainen@netikka.fi


Toimihenkilöt 2019

Nimi Puhelin Sähköposti
Tiedotusvastaava: Jäsentiedote & ilmoitukset lehtiin & tapahtumat
Johanna Hietikko-Koljonen 050 5918649 johanna.hietikko-koljonen@netikka.fi
Webmaster
Simo Suoranta 050 334 4186 sisu83@gmail.com
Jäsenrekisteri
Johanna Hietikko-Koljonen 050 5918649 johanna.hietikko-koljonen@netikka.fi
Avainvastaava
Johanna Hietikko-Koljonen 050 591 8649 johanna.hietikko-koljonen@netikka.fi
VASSportin päätoimittaja
Tiina Jokinen aineisto.vassport@gmail.com
Buffettivastaava
Taina Mäkynen makynen.taina@gmail.com
Raija Karjalainen raija.karjalainen@netikka.fi
Mirkku Koivula mirkku@saaristonsiirin.com
Palkintovastaavat
Anu Pakka 0440 507 770 anu.pakka@gmail.com
Anne Teileri anneteileri@gmail.com
Katja Mantila katja.mantila.91@gmail.com
Estevastaava
Timo Teileri timoteileri@gmail.com
Talkoopistevastaava
Anni Rajala 044 276 4446 anni_rajala@hotmail.com
Kirjanpito
Anne Suoranta 040 5555 297 suoranta.anne@gmail.com
KITU
Anne Suoranta 040 5555 297 suoranta.anne@gmail.com
Jasmin Salo jasmin.salo95@gmail.com

 

Lajikohtaiset tiimit 2019

Nimi Sähköposti
Agilitytiimi
Timo Teileri (laumanjohtaja) timoteileri@gmail.com
Pia-Kristiina Mietty
Katja Valkki
Charlotte Rintala
Anne Suoranta
Liisa Metsälä
Hans Seppelin
TOKO/PETO-tiimi
Liisa Mäkelä (laumanjohtaja) liisanposti2015@gmail.com
Jenny Ronkainen
Tiina Puttonen
Sanni Koskiniemi
Johanna Hietikko-Koljonen
Johanna Lähteinen
Näyttelytiimi
Jenna Astikainen jennaolivias@gmail.com
Mirjam Koivula
Johanna Hietikko-Koljonen
Raija Karjalainen

Koulutusohjaajien yhteystiedot

OTA YHTEYTTÄ

Ota yhteyttä Vaasan Agility-seuraan alla olevalla lomakkeella

Sending

©2019 VAASAN AGILITY-SEURA RY - Sivuston toteutti Simo Suoranta