Yhteystiedot

Osoitetiedot | Johtokunta 2018 | Toimihenkilöt 2018 | Lajikohtaiset tiimit 2018

Osoitetiedot

Paikka Nimi Katu Postiosoite
Laskutusosoite Vaasan Agility-seura ry Liisa Metsälä Pikkukotamäki 2 65380 Vaasa
Kenttä (käytössä 1.5.-31.8.) Rantareviiri Sanmarkinkadun päässä (rannassa – uimahallin ja pesäpallokentän takana) 65100 VAASA
Halli (käytössä 1.9.-30.4.) Vassila Myrvägen 25 (vastapäätä) 65450 SULVA (navigaattoreissa Mustasaari)


Johtokunta 2018

Nimi Toimi Puhelin Sähköposti
Pia-Kristiina Mietty puheenjohtaja 040 581 3009 pia.mietty@gmail.com
Katja Valkki varapuheenjohtaja 040 726 3031 katja.valkki88@gmail.com
Tarja Makkonen sihteeri 040 583 6674 tarjale65@gmail.com
Liisa Metsälä rahastonhoitaja 040 533 0636 liisa.metsala@fimnet.fi
Anne Suoranta kirjanpitäjä 040 5555 297 suoranta.anne@gmail.com
Charlotte Rintala 050 560 5446 charlotte.rintala@gmail.com
Mirjam Axell
Stiina Alikoski-Salminen stiinaalikoski@gmail.com
Johanna Hietikko-Koljonen tiedotusvastaava 050 5918649 johanna.hietikko-koljonen@netikka.fi


Toimihenkilöt 2018

Nimi Puhelin Sähköposti
Tiedotusvastaava: Jäsentiedote & ilmoitukset lehtiin & tapahtumat
Johanna Hietikko-Koljonen 050 5918649 johanna.hietikko-koljonen@netikka.fi
Webmaster
Simo Suoranta 050 334 4186 sisu83@gmail.com
Jäsenrekisteri
Tarja Makkonen 040 583 6674 tarjale65@gmail.com
Avainvastaava
Tanja Mukari vas.avainvastaava@luukku.com
VASSportin päätoimittaja
Satu-Mikaela Burman 050 591 6600 aineisto.vassport@gmail.com
VASSportin lehtitoimikunta
Satu-Mikaela Burman & Kaj Lindeman (taittaja) & Johanna Hietikko-Koljonen & Paula Saukkoranta & Stiina Alikoski-Salminen & Mirjam Koivula
Buffettivastaava
Tarja Makkonen tarjale65@gmail.com
Palkintovastaava
Anu Pakka 0440 507 770 anu.pakka@gmail.com
Jenna Astikainen 044 527 8782 jennaolivias@gmail.com
Katja Mantila katja.mantila.91@gmail.com
Estevastaava
Timo Teileri timoteileri@gmail.com
Kirjasto
Liisa Metsälä 040 533 0636 liisa.metsala@fimnet.fi
Talkoopistevastaava
Anni Rajala 044 276 4446 anni_rajala@hotmail.com
Kirjanpito
Anne Suoranta 040 5555 297 suoranta.anne@gmail.com


Lajikohtaiset tiimit 2018

Nimi Sähköposti
Agilitytiimi
Katja Valkki (laumanjohtaja) 040 726 3031 katja.valkki@hotmail.com
Timo Teileri
Charlotte Rintala
Ann-Sofi Loo
Sanni Koskiniemi
Pia-Kristiina Mietty
Heli Rasku
Anniina Oksanen
TOKO/PETO-tiimi
Jenny Ronkainen
Tiina Puttonen
Katja Valkki
Mirjam Axell
Johanna Hietikko-Koljonen
Näyttelytiimi
Tuija Hautio tuija.kurkipellon@gmail.com
Mirjam Koivula

Koulutusohjaajien yhteystiedot

OTA YHTEYTTÄ

Ota yhteyttä Vaasan Agility-seuraan alla olevalla lomakkeella

Sending

©2018 VAASAN AGILITY-SEURA RY - Sivuston toteutti Simo Suoranta