Yhteystiedot

Osoitetiedot | Johtokunta 2020 | Toimihenkilöt 2020 | Lajikohtaiset tiimit 2020

Osoitetiedot

Paikka Nimi Katu Postiosoite
Laskutusosoite Vaasan Agility-seura ry Liisa Metsälä Pikkukotamäki 2 65380 Vaasa
Kenttä (käytössä 1.5.-31.8.) Rantareviiri Sanmarkinkadun päässä (rannassa – uimahallin ja pesäpallokentän takana) 65100 VAASA
Halli (käytössä 1.9.-30.4.) Vassila Myrvägen 25 (vastapäätä) 65450 SULVA (navigaattoreissa Mustasaari)


Johtokunta 2020

Nimi Toimi Puhelin Sähköposti
Tiina Jokinen puheenjohtaja 050 3204305 Tiina.jokinen@netikka.fi
Jasmin Salo varapuheenjohtaja jasmin.salo95@gmail.com
Liisa Metsälä rahastonhoitaja 040 533 0636 liisa.metsala@fimnet.fi
Sanni Koskiniemi sihteeri koskiniemisanni@gmail.com
Hans Seppelin hans.seppelin@gmail.com
Meeri Koski meerikos@gmail.com
Merja Autio merjaak1@gmail.com
Raija Karjalainen raija.karjalainen@netikka.fi
Liisa Mäkelä liisanposti2015@gmail.com


Toimihenkilöt 2020

Nimi Puhelin Sähköposti
Tiedotusvastaava: Jäsentiedote & ilmoitukset lehtiin & tapahtumat
Johanna Hietikko-Koljonen 050 5918649 johanna.hietikko-koljonen@netikka.fi
Webmaster
Meeri Koski meerikos@gmail.com
Jäsenrekisteri
Johanna Hietikko-Koljonen 050 5918649 johanna.hietikko-koljonen@netikka.fi
Avainvastaava
Johanna Hietikko-Koljonen 050 591 8649 johanna.hietikko-koljonen@netikka.fi
VASSportin päätoimittaja
Päätoimittaja puuttuu – oletko se sinä? aineisto.vassport@gmail.com
Buffettivastaava
Raija Karjalainen raija.karjalainen@netikka.fi
Mirkku Koivula mirkku@saaristonsiirin.com
Palkintovastaavat
Anu Pakka 0440 507 770 anu.pakka@gmail.com
Anne Teileri anneteileri@gmail.com
Katja Mantila katja.mantila.91@gmail.com
Estevastaava
Timo Teileri timoteileri@gmail.com
Talkoopistevastaava
Hans Seppelin hans.seppelin@gmail.com
Kirjanpito
Anne Suoranta 040 5555 297 suoranta.anne@gmail.com
KITU
Jasmin Salo jasmin.salo95@gmail.com

 

Lajikohtaiset tiimit 2020

Nimi Sähköposti
Agilitytiimi
Pia-Kristiina Mietty (laumanjohtaja) pia.mietty@gmail.com
Timo Teileri timoteileri@gmail.com
Katja Valkki
Anne Suoranta
Meeri Koski
Stiina Alikoski-Salminen
Heli Rasku
TOKO/PETO-tiimi
Liisa Mäkelä (laumanjohtaja) liisanposti2015@gmail.com
Sanni Koskiniemi
Merja Autio
Meeri Koski
Näyttelytiimi
Mirjam Koivula mirkku@saaristonsiirin.com
Raija Karjalainen

Koulutusohjaajien yhteystiedot

OTA YHTEYTTÄ

Ota yhteyttä Vaasan Agility-seuraan alla olevalla lomakkeella

Sending

©2020 VAASAN AGILITY-SEURA RY - Sivuston toteutti Simo Suoranta