Talkooväkeä Vaasan näyttelyn mattotalkoisiin

Torstaille 9.4 illalla ( klo 17 alkaen) tarvitaan n. 15 henkilöä ja kuljetuskalustoa: pakettiautoja sekä kuomullisia peräkärryjä. Aloitus Vaasan Koirakerhon kentällä (Kuulankadulla), jossa pakataan matot kyytiin ja kuljetetaan ne Botniahallille.

Perjantaina 10.4. illalla (noin klo 18 alkaen) tarvitaan runsaasti henkilöitä, silloin laitetaan matot Botniahallissa paikoilleen.

Talkoopisteitä on tarjolla, nyt on erinomainen tilaisuus kerätä kesäkautta varten tarvittavat pisteet! Näyttelymattotalkoot ovat myös tärkeä tulonlähde yhdistykselle, joten samalla tuet yhdistyksen toimintaa 🙂

Ilmoittautumiset Petrille, petri.myllyperkio@netikka.fi

 

Jätä kommentti

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

*

OTA YHTEYTTÄ

Ota yhteyttä Vaasan Agility-seuraan alla olevalla lomakkeella

Sending

©2020 VAASAN AGILITY-SEURA RY - Sivuston toteutti Simo Suoranta