Haku agilityn viikkoryhmiin päättyy 31.7. – Muista täyttää lomake!

Agilityn viikkoryhmiin haetaan jälleen erillisellä lomakkeella 21.7. ja 31.7. välisenä aikana. Syyskauden 2014 ryhmäjako tehdään lomakkeen täyttäneiden koirakoiden tietojen pohjalta. Jokaisen treenipaikan haluavan tulee täyttää alla olevasta linkistä löytyvä lomake sekä kerätä talkoopisteet kasaan ennen syyskauden alkua. Mikäli treenaat useamman koiran kanssa, täytäthän jokaisesta koirasta erikseen oman lomakkeen. Lomake tulisi täyttää vaikka ei aikoisikaan jatkaa syyskaudella agilityn viikkoryhmässä.

Ainoastaan agilityn alkeista kiinnostuneet koirakot eivät täytä tätä lomaketta. He voivat tiedustella alkavia alkeisryhmiä agilitytiimiltä, jonka yhteystiedot löytyvät seuramme nettisivuilta.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.