Ilmoittautuminen heinäkuun agility-teematreeneihin 2016

Heinäkuussa agilityryhmien viikkotreenit korvataan teematreeneillä. Teematreeneihin voivat osallistua jäsenet jotka ovat maksaneet kausi- tai kuukausimaksun sekä suorittaneet vaadittavat työvelvoitteet. Epäselvissä tapauksissa, ottakaa yhteyttä ann-sofi.loo(at)gmail.com.
Treenit sopivat kaikille koirakoille jotka ovat nyt viikkoryhmissä (myös alkeiskurssilaiset) tai omaavat vastaavia tietoja. Jos koira ei ole suorittanut seuran hallittavuustestiä, ottakaa yhteyttä ylläolevaan sähköpostiosoitteeseen.
Treenit alkavat klo 18, ellei muuta ilmoiteta. Treenien pituus voi vaihdella teeman ja osallistujamäärän mukaan, mutta viimeistään klo 21 ollaan valmiita.
Treeneihin ilmoittaudutaan Doodlen kautta. Jos ei lue muuta, maksimimäärä osallistujia on 10. Jos et pääsekään ilmoittamiisi treeneihin, poista ruksisi siitä kohdasta vähintään 24h ennen treenin alkua jotta joku muu voi ottaa paikkanne. Ensisijaisesti yksi koira/ohjaaja.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.