Katja Valkin agilitykoulutus 13.10.

Katja Valkin agilitykoulutus Vassilassa, Sulvalla lauantaina 13.10.2018. Koulutukseen voivat ilmoitttautua koirakot, joilla on aglityn perusteet kunnossa. Koulutuksessa tehdään koko kentän ratatreeniä koirakoiden tason mukaisesti. 

Etusijalla ovat syksyn koulutusohjaajat (Huom! Koulutus on tulevan syksyn koulutusohjaajille maksuton yhden koiran kanssa)

Syksyn koulutusohjaajien sitovat ilmoittautumiset 31.8. mennessä, jonka jälkeen ilmoittautuminen aukeaa muille jäsenille sekä seuran ulkopuolisille. Huomioithan, että treenipaikka vahvistuu vasta, kun koulutus on maksettu.

Koulutuksen hinta VAS-lisenssijäsenille 20 euroa, muut jäsenet 30 e, ei-jäsenet 40 euroa.
Maksu Vaasan agility-seuran tilille: 
FI5547270010055121 ilmoittautumisen yhteydessä. 

Sitovat ilmoittautumiset ja maksukuitit lähetetään osoitteeseen katja.valkki88@gmail.com. Kerrothan ilmoittautumisen yhteydessä hieman tämänhetkisestä tasosta/haasteista.

Ryhmät ovat 5 koirakkoa/2h ja yhteensä kolme ryhmää. Ensisijaisesti 1 koira/ohjaaja. 

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.