Tervetuloa VASin uusille kotisivuille

Olette lämpimästi tervetulleita Vaasan Agility-seuran uusituille kotisivuille. Toivottavasti uudistus tuo tavoiteltuja parannuksia sivujen päivitettävyyteen, rakenteeseen, sisältöön ja ulkoasuun.

Pyydän kaikkia jäseniä rekisteröitymään sivuille, että pääsette kirjoittamaan VASBoardiin ja vaikuttamaan VASBookissa. Sivustolla on monipuolisesti toiminnallisuuksia, joiden tarkoitus on parantaa viestintää seuran sisällä ja myös sivujemme vierailijoille.

Valitettavasti aivan kaikkia yksityiskohtia ei saatu hiottua loppuun asti, joten tämä tarkoittaa että sivuston kehitys jatkuu vielä ensi vuoden kuluessa. Mikäli törmäätte ongelmatilanteisiin, ottakaa yhteyttä uuteen web-masteriinne tai laittakaa kommenttia sivulla, jossa huomasitte virheen.

Suuri kiitos kaikille, jotka ilmoittautuivat mukaan sivutalkoisiin ja auttoivat minua tässä projektissa.

Riemuisaa uutta vuotta toivottaen,
Simo Suoranta

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.