Tokoa koko kevät

Vassilassa sunnuntaina 15.3. pidettävä, Tiina Heinon tuomaroima, virallinen tottelevaisuuskoe on jo täynnä, mutta työntekijäksi voit ilmoittautua Kirsille osoitteeseen kirsi@teamsumuvuori.com. Talkoopisteet tuplana! Tervetuloa katsomaan ja kannustamaan, mukana kaikki neljä luokkaa.

Tokokokeisiin voi treenata jäsenille suunnatuissa, maksuttomissa tokon kokeenomaisissa treeneissä. Kevätkauden ensimmäinen kerta on Vassilassa sunnuntaina 1.2. klo 18:00-20:00, ilmoittautumiset torstaihin 29.1. mennessä osoitteeseen teputtonen@gmail.com.

Tarja Melakarin tokokoulutus järjestetään Vassilassa sunnuntaina 22.3. Mukaan mahtuu 12 koirakkoa, etusija VAS:n kouluttajilla sekä seuran jäsenillä. Tarkemmat ilmoittautumistiedot sekä hinnat julkaistaan helmikuussa.

Jonna Löytynojan tokokoulutus pidetään sunnuntaina 26.4. Tarkemmat ilmoittautumistiedot sekä hinnat julkaistaan lähempänä ajankohtaa.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *