Tokoa koko kevät

Vassilassa sunnuntaina 15.3. pidettävä, Tiina Heinon tuomaroima, virallinen tottelevaisuuskoe on jo täynnä, mutta työntekijäksi voit ilmoittautua Kirsille osoitteeseen kirsi@teamsumuvuori.com. Talkoopisteet tuplana! Tervetuloa katsomaan ja kannustamaan, mukana kaikki neljä luokkaa.

Tokokokeisiin voi treenata jäsenille suunnatuissa, maksuttomissa tokon kokeenomaisissa treeneissä. Kevätkauden ensimmäinen kerta on Vassilassa sunnuntaina 1.2. klo 18:00-20:00, ilmoittautumiset torstaihin 29.1. mennessä osoitteeseen teputtonen@gmail.com.

Tarja Melakarin tokokoulutus järjestetään Vassilassa sunnuntaina 22.3. Mukaan mahtuu 12 koirakkoa, etusija VAS:n kouluttajilla sekä seuran jäsenillä. Tarkemmat ilmoittautumistiedot sekä hinnat julkaistaan helmikuussa.

Jonna Löytynojan tokokoulutus pidetään sunnuntaina 26.4. Tarkemmat ilmoittautumistiedot sekä hinnat julkaistaan lähempänä ajankohtaa.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.