Yhdistyksen syyskokous 11.11.

Vaasan Agility-seura ry:n sääntömääräinen syyskokous pidetään Vassilassa Sulvalla keskiviikkona 11.11.2015 klo 19.00.

Esityslistalla on muun muassa puheenjohtajan, erovuoroisten ja eronneiden johtokunnan jäsenten sekä eri vastuuhenkilöiden valinta. Myös ensi vuoden toimintasuunnitelma ja talousarvio päätetään. Lisäksi juhlistamme nuorten SM-kisoissa ja piirinmestaruuskisoissa menestyneitä VASilaisia. Kokouksessa jaetaan myös jäsenlahja niille jäsenille, jotka eivät päässeet 20-vuotisjuhlaan mukaan sekä palkitaan ”Vuoden työmyyrä” ja ”Vuoden Fairplay”.

Mikäli olet kiinnostunut tulemaan mukaan yhdistyksen johtokuntaan tai ryhtymään jonkun tiimin vastuuhenkilöksi, otathan yhteyttä puheenjohtajaan tai sihteeriin. Aikaisempaa kokemusta ei tarvita, ainoastaan aitoa kiinnostusta kehittää yhdistyksen toimintaa. Nyt jos koska voit vaikuttaa! Haemme myös henkilöitä hoitamaan mm. palkintovastaavan, buffettivastaavan ja päätoimittajan tehtäviä. Kysele lisää tai ilmoittaudu mukaan: puuheenjohtaja Petri Myllyperkiö, petri.myllyperkio@netikka.fi ja sihteeri Satu Palomaa, satu.palomaa@netikka.fi

Kutsu ja esityslista lähetetään kaikille jäsenille VasSport-lehdessä.

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista.